w

[ZDJĘCIA] Bardzo dobry występ zawodników WOPR Skierniewice na Pucharze Polski w Ratownictwie Wodnym

W dniach 25-26 listopada br. zawodnicy z Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego Skierniewice odnieśli znakomite sukcesy na Pucharze Polski w Ratownictwie Wodnym, który miał miejsce w Zabrzu. Nasza drużyna zanotowała imponujący wynik zdobywając łącznie 6 medali, w tym 3 złote i 3 srebrne. To doskonałe osiągnięcie, które świadczy o zaangażowaniu i umiejętnościach naszych zawodników.

WOPR Skierniewice na Pucharze Polski w Ratownictwie Wodnym
© WOPR Skierniewice - WOPR Skierniewice na Pucharze Polski w Ratownictwie Wodnym

Złote medale w konkurencjach indywidualnych

W kategorii Junior nasi zawodnicy zdobyli 4 medale w konkurencjach indywidualnych. Bartosz Micewicz triumfował na dystansie 50 m w ratowaniu kombinowanym, 50 m w ratowaniu manekina oraz 50 m w ratowaniu manekina w płetwach, zdobywając złoto w każdej z tych konkurencji. To imponujący wyczyn, który dowodzi jego doskonałych umiejętności ratowniczych.

Piotr Kępczyński również osiągnął sukces, zdobywając srebrny medal w konkurencji 50 m ratowania manekina z pasem. To kolejny dowód na to, że nasi zawodnicy należą do czołówki ratowników w Polsce.

Srebrne medale w konkurencjach sztafetowych

Nasi zawodnicy nie ograniczyli się tylko do konkurencji indywidualnych. W kategorii Junior/Senior nasza sztafeta w składzie: Piotr Kępczyński, Bartosz Micewicz, Krzysztof Wolniewicz i Patryk Wolski zdobyła 2 srebrne medale. Pierwszy z nich to sztafeta 4x25m kombinowane, a drugi – sztafeta 4×25 m ratowanie manekina. To doskonały wynik, który dowodzi umiejętności drużynowych naszych zawodników.

Podsumowanie

Zawody w Zabrzu były nie tylko okazją do zdobycia medali, ale także ważnym sprawdzianem w trakcie przygotowań do zimowych Mistrzostw Polski. Dali zawodnikom szansę sprawdzenia swoich aktualnych możliwości, co na pewno wpłynie pozytywnie na ich formę podczas zbliżających się Mistrzostw Województwa Łódzkiego w Sportowym Ratownictwie Wodnym, które odbędą się 10 grudnia w Skierniewicach. Te zawody będą również eliminacjami do zimowych Mistrzostw Polski, które zaplanowano na tydzień później.

Serdecznie gratulujemy wszystkim naszym zawodnikom nie tylko zdobytych medali, ale także osiągniętych rekordów życiowych. To dowód ich ciężkiej pracy i poświęcenia w dziedzinie ratownictwa wodnego. Życzymy im dalszych sukcesów i osiągnięć na przyszłość.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Skierniewicki Marsz Mikołajów!

Skierniewicki Marsz Mikołajów!

[ZDJĘCIA] Wielkie Otwarcie Sklepu Action w Skierniewicach