w

Tragiczny wypadek pod Rawą Mazowiecką: 8-letni chłopiec zginął po pogryzieniu przez psa

W czwartek 9 lutego w miejscowości Komorów w powiecie rawskim doszło do tragicznego wydarzenia. Ośmioletni chłopiec został pogryziony przez psa i niestety zmarł pomimo podejmowanych działań reanimacyjnych.

 

Rodzice dziecka również potrzebowali pomocy medycznej po tym zdarzeniu. Reanimację dziecka prowadzili policjanci, a następnie strażacy, którzy stwierdzili, że dziecko nie posiada już funkcji życiowych.

 

Pies, który dokonał ataku, był z tej samej posesji, w której mieszkało dziecko i został zabezpieczony przez policję. Według policji, jest to pies w typie owczarka niemieckiego.

 

Przyczyny i okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane przez policję pod nadzorem prokuratora. Jest to kolejne tragiczne zdarzenie związane z agresywnym zachowaniem psów, które wymaga szybkiej reakcji ze strony odpowiednich służb. Właściciele zwierząt powinni pamiętać o swoich obowiązkach i odpowiedzialności za bezpieczeństwo innych osób.

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jeden komentarz

[ZDJĘCIA] Wybuch w domu jednorodzinnym w miejscowości Mokra Prawa. Trzy osoby zostały ranne

Te unikalne fotografie przenoszą nas w lata 90., ukazując zarówno imponujący proces budowy wiaduktu Skierniewice, jak i życie w tamtych czasach, dostarczone przez Muzeum Historyczne Skierniewic.

[ZDJĘCIA] Skierniewice w Latach 90.: Wiadukt, który zmienił miasto