w

Skierniewicki Marsz Mikołajów!

Mikołajki to wyjątkowy czas w roku, kiedy to możemy poczuć nadchodzące święta i wspólnie celebrować radosne chwile. W Skierniewicach już 6 grudnia mamy szansę uczestniczyć w niezwykłym wydarzeniu – Marszu Mikołajów. To idealna okazja, aby rozpocząć świąteczne przygotowania i zanurzyć się w atmosferze pełnej uśmiechów i radości.

Skierniewicki Marsz Mikołajów!
© UM Skierniewice | Skierniewicki Marsz Mikołajów!

Szczegóły Marszu Mikołajów

Spotkajmy się na placu Dworcowym o godzinie 17:00! To właśnie tam rozpocznie się nasza wspólna, świąteczna przygoda. Przemierzając ulice miasta, stworzymy kolorowy korowód Mikołajów, który z pewnością przyciągnie uwagę przechodniów i wprowadzi ich w świąteczny nastrój.

Atmosfera i Przygotowania

Zabierzcie swoją rodzinę, przyjaciół, sąsiadów – im więcej nas, tym lepiej! Marsz to doskonała okazja do spędzenia czasu z bliskimi, a jednocześnie cieszenia się urokami świąt.

Punkt Kulminacyjny Marszu

Nasz marsz zakończy się przy Centrum Kultury i Sztuki, gdzie czekać na nas będzie pięknie oświetlona, olbrzymia choinka. Będzie to moment pełen magii i świątecznego nastroju.

Prezenty i Niespodzianki

Dla uczestników marszu, którzy nie mają swoich czapek Mikołaja, przygotowaliśmy charakterystyczne czerwone nakrycia głowy. Po rozświetleniu choinki, każdy z uczestników otrzyma słodki upominek, bo w końcu w Mikołajki każdy zasługuje na coś wyjątkowego!

Znaczenie Marszu Mikołajów

Marsz Mikołajów to nie tylko okazja do wspólnego spaceru, ale także sposób na zanurzenie się w magię świąt i poczucie wspólnoty. Zapraszamy wszystkich, bez względu na wiek, aby dołączyli do naszej radosnej grupy.

Podsumowanie

Niech Mikołajki w Skierniewicach będą pełne uśmiechów, radości i wspólnych chwil! Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Marszu Mikołajów i wspólnej zabawy. Do zobaczenia!

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Te unikalne fotografie przenoszą nas w lata 90., ukazując zarówno imponujący proces budowy wiaduktu Skierniewice, jak i życie w tamtych czasach, dostarczone przez Muzeum Historyczne Skierniewic.

[ZDJĘCIA] Skierniewice w Latach 90.: Wiadukt, który zmienił miasto

WOPR Skierniewice na Pucharze Polski w Ratownictwie Wodnym

[ZDJĘCIA] Bardzo dobry występ zawodników WOPR Skierniewice na Pucharze Polski w Ratownictwie Wodnym