w

[ZDJĘCIA] Studniówka 2024 Zespołu Szkół nr 3 Skierniewice

Sezon studniówkowy w Skierniewicach rozpoczął się spektakularnie z wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci uczestników – studniówką Zespołu Szkół nr 3, znanego również jako “Ekonomik”. Tegoroczna studniówka, odbywająca się w przepięknej Sali bankietowej, zgromadziła liczne grono maturzystów, ich rodzin oraz nauczycieli, aby wspólnie celebrować ten wyjątkowy wieczór.

© UM Skierniewice | Studniówka 2024 Zespołu Szkół nr 3 Skierniewice - ZDJĘCIA

Punkt kulminacyjny imprezy stanowił tradycyjny polonez maturzystów, który w tym roku prezentował się wyjątkowo okazale. Elegancja, gracja i synchronizacja uczniów w tańcu były dowodem wielotygodniowych przygotowań i determinacji. Zespół Szkół nr 3 w Skierniewicach, znany ze swojego zaangażowania w kulturalne aspekty edukacji, zaprezentował wysoki poziom artystyczny.

Sala bankietowa “Mediolan” stanowiła idealne tło dla tego wydarzenia. Została udekorowana w taki sposób, aby podkreślić wyjątkowość i elegancję wieczoru. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło wybitnych postaci lokalnej społeczności oraz absolwentów szkoły, którzy przybyli, aby wspierać tegorocznych maturzystów.

Zdjęcia z tego wyjątkowego wydarzenia, które znajdują się pod hasłem “Studniówka ZDJĘCIA”, są dostępne online i stanowią piękną pamiątkę dla wszystkich uczestników. Uśmiechy, taniec i radość, jakie można na nich zobaczyć, są świadectwem niezapomnianej nocy.

Jednak studniówka to nie tylko zabawa, ale także przypomnienie o zbliżających się ważnych wydarzeniach. Maturzyści, świadomi nadchodzących wyzwań, już teraz intensywnie przygotowują się do majowych egzaminów maturalnych. Ta noc była zasłużoną przerwą od nauki i okazją do świętowania dotychczasowych osiągnięć.

Studniówka 2024 Zespołu Szkół nr 3 Skierniewice: Niesamowita Noc Maturzystów w Sali Bankietowej”

Studniówka 2024 | Zespół Szkół nr 3 Skierniewice | Sala bankietowa “Mediolan” | Polonez maturzystów Ekonomik | Sezon studniówkowy w Skierniewicach | Studniówka ZDJĘCIA | Przygotowania do matury | Noc maturzystów

© UM Skierniewice | Studniówka 2024 Zespołu Szkół nr 3 Skierniewice – ZDJĘCIA

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

[ZDJĘCIA] Ewolucja Rynku w Skierniewicach w latach 1900-1945