w

[ZDJĘCIA]Świąteczna Magia w Skierniewkach: Święty Mikołaj Zachwycił Mieszkańców

To był pracowity weekend w świątecznej chatce w Parku Miejskim w Skierniewkach

© UM Skierniewice | Świąteczna Magia w Skierniewkach: Święty Mikołaj Zachwycił Mieszkańców

W miniony weekend odbyło się wyjątkowe wydarzenie w Skierniewkach, które przyciągnęło tłumy mieszkańców i gości z daleka. Przez pierwsze dwa dni funkcjonowania świątecznej chatki, frekwencja przerosła nasze najśmielsze oczekiwania. Święty Mikołaj wraz z licznymi pomocnikami przyjął niezwykle dużą liczbę gości, obdarowując każdego słodkimi upominkami. Czyż można nie zakochać się w magii świąt w Skierniewkach?

Świąteczna atmosfera podbiła serca mieszkańców Skierniewek

Choć zła wiadomość nadeszła w postaci stopniałego śniegu, atmosfera świąteczna w Skierniewkach trwa w najlepsze. Mieszkańcy, niezrażeni brakiem białego puchu, cieszą się magią świąt, która wypełnia każdy zakątek miasta. Warto podkreślić, że ta wyjątkowa atmosfera utrzyma się aż do 16 grudnia, więc wszyscy miłośnicy świąt mają jeszcze szansę wzięcia udziału w tym magicznym wydarzeniu w Skierniewkach.

Ostatnie szanse na świąteczne zamówienia w Skierniewkach!

Dla tych, którzy jeszcze nie skorzystali z okazji, dzisiaj (11.12) istnieje ostatnia szansa na złożenie świątecznych zamówień w Skierniewkach. W godzinach od 15:00 do 19:00 chatka Świętego Mikołaja czeka na wszystkich, którzy chcieliby zaskoczyć swoich bliskich wyjątkowymi prezentami prosto z dalekiej północy.

Podsumowanie

W Skierniewkach trwa prawdziwa magia Świąt, pomimo braku śniegu. Święty Mikołaj cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a atmosfera świąteczna przyciąga tłumy. Niezapomniane chwile, uchwycone na świątecznych fotografiach, pozostaną w pamięci wszystkich mieszkańców. Jeśli jeszcze nie skorzystałeś z okazji, śpiesz się – ostatnie chwile na świąteczne zamówienia w Skierniewkach trwają do godziny 19:00. Do zobaczenia w magii Świąt!

© UM Skierniewice | Świąteczna Magia w Skierniewkach: Święty Mikołaj Zachwycił Mieszkańców

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

[ZDJĘCIA] Wielkie Otwarcie Sklepu Action w Skierniewicach

[ZDJĘCIA] Ewolucja Rynku w Skierniewicach w latach 1900-1945