w

Zapraszamy na Dzień Dziecka z Widzewem!

© UM Skierniewice

11 czerwca, tę datę wszyscy piłkarscy fani ze Skierniewic powinni zaznaczyć na czerwono w swoim kalendarzu. Tego dnia stadion przy ul. Tetmajera zmieni się w miejsce pełne piłkarskich atrakcji, a wszystko w ramach kolejnej odsłony Dnia Dziecka z Widzewem.

Skierniewiccy Kibice Widzewa od lat pamiętają o najmłodszych mieszkańcach naszego miasta i organizują wyjątkowe wydarzenie z okazji dnia dziecka. Nie inaczej będzie i w tym roku. W najbliższa sobotę, kolejny raz nasze miasto odwiedzą byli i obecni piłkarze RTS, a młodzi fani będą mogli liczyć na moc atrakcji. Na miejscu nie zabraknie między innymi: dmuchańców, trampolin, fotobudki, pokazów strażackich, animacji dla najmłodszych, malowania buziek, popcornu i waty cukrowej. Na scenie odbędą się konkursy z nagrodami, a imprezę poprowadzą: PROLOG i ZETDWA.

Ostatnim punktem programu będzie wyjątkowa oprawa meczowa, przygotowana przez najlepszych Kibiców w Polsce, którzy w ten wyjątkowy sposób przeniosą atmosferę piłkarskiego święta z ul. Piłsudskiego do Skierniewic. Ten widowiskowy punkt programu już od godz. 17:30! Spotkanie zakończy wspólne biesiadowanie przy grillu. Podczas spotkania wolontariusze FC Skierniewice Widzew Łódź będą zbierać pieniądze dla Jana Burchackiego cierpiącego na zanik mięśni, porażenie dziecięce i przykurcz zgięciowy palców. Warto dodać, że tegoroczne wydarzenie zbiegło się z awansem drużyny Widzewa do Ekstraklasy.

źródło: UM Skierniewice

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Będą zmiany w budowie S14 – węzeł Emilia zostanie rozbudowany

Patent na piknik – 3 pomysły na smakowity relaks na świeżym powietrzu