w

Policyjna czujność także po godzinach

Policjant w czasie wolnym od służby, zatrzymał sklepowych złodziei. To dwaj znani z wcześniejszych konfliktów z prawem mieszkańcy Sochaczewa, którzy usłyszeli zarzuty kradzieży. Grozi im teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło 24 stycznia 2022 roku w Łowiczu. Policjant z komendy głównej, w czasie wolnym od służby, zauważył na parkingu przed jednym z marketów na osiedlu Górki toyotę, której tor jazdy wskazywał, że kierujący może być pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusz pojechał za pojazdem i gdy ten zatrzymał się na jednej z łowickich stacji paliw policjant podbiegł do auta. Kierujący szybko wysiadł i uciekł, ale funkcjonariusz zatrzymał pasażera, bowiem okazało się, że w aucie znajdują się kasety z  papierosami. Patrol, który przyjechał przejął mężczyznę. Do tej sprawy zatrzymana została również inna pasażerka pojazdu. Mundurowi ustalili, że prawie 100 paczek papierosów zostało skradzione chwilę wcześniej przy marketowych kasach. Policjanci znaleźli w toyocie również perfumy. W sumie zabezpieczono prawie 100 paczek papierosów i 3 opakowania perfum, wszystko o wartości 1500 złotych. Kobietę po przesłuchaniu zwolniono, zaś 31-letni mieszkaniec Sochaczewa usłyszał zarzut kradzieży. Śledczy ustalili drugiego z podejrzewanych. To również mieszkaniec Sochaczewa w wieku 25 lat.

 

Wpadł on w ręce mundurowych z Sochaczewa. Już usłyszał zarzut kradzieży. Obaj są znani policji za poprzednie konflikty z prawem. Grozi im teraz kara do 5 lat pozbawienia wolności.

 

źródło: KPP Łowicz

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Walentynki w domu – jak wyczarować romantyczną atmosferę?

#ZakochajsięwSkierniewicach i zgarnij nagrody!