w

#ZakochajsięwSkierniewicach i zgarnij nagrody!

© UM Skierniewice

Walentynki to idealny moment, aby rozpocząć świętowanie 565. urodzin naszego miasta. Do 17 lutego czekamy na zdjęcia zakochanych par ze Skierniewic. Do wygrania gadżety miejskie, słuchawki JBL, karnety na siłownie i zaproszenia do Kinoteatru Polonez.

Wielkimi krokami zbliżają się kolejne urodziny miasta. 19 lutego Skierniewice oficjalnie skończą 565. lat. Chcemy celebrować ten wyjątkowy dzień przez cały tydzień, dlatego już dziś zapraszamy Was do udziału w konkursie z wyjątkowymi nagrodami dla dwojga. Co należy zrobić?

 

Zadanie konkursowe polega na opublikowaniu w komentarzu pod filmem na profilu I love SKC [LINK TUTAJ] fotografii walentynkowej z ukochaną osobą, koniecznie z hasztagiem #ZakochajsięwSkierniewicach! Macie na to czas do północy 17 lutego. Nastepnie przedstawiciele organizatora wybiorą trzy najbardziej kreatywne fotografie. Wyniki pojawią się na profilu miasta na facebooku, 18 lutego o godz. 12:00!

 

Nagrodami w konkursie są: pakiet promocyjnych gadżetów miejskich w których skład wchodzą m. in.: plecaki, skierniewicka kawa, słodkości i wyjątkowe owocowe skarpety. Dodatkowo Kinoteatr Polonez przekazał zaproszenia dla par: na spektakl „Znaczek Miłości” (9.03 godz. 20:00), występ Kabaretu Skeczów Męczących – 9.04. godz. 16:00 oraz Film DKF Eroica w dowlnym terminie i na dwoloną projekcję. Autorzy najlepszego zdjęcia zostaną dodatkowo nagrodzeni miesięcznym karnetem na siłownię i saunę dla dwóch osób i słuchawkami JBL ufundowanym przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. 

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Jeden komentarz

Policyjna czujność także po godzinach

Wspieramy walkę o powrót do zdrowia Małgorzaty Zielińskiej