w

Sprawca śmiertelnego wypadku zatrzymany. 39-latkowi grozi mu do 12 lat więzienia

6 lutego 2022 roku funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Skierniewicach zatrzymali sprawcę śmiertelnego potrącenia 39-letniej kobiety do którego doszło dwa dni wcześniej w miejscowości Pękoszew. Podejrzany usłyszał zarzuty i grozi mu nawet 12 lat więzienia.

 

5 lutego 2022 roku w godzinach porannych dyżurny skierniewickiej komendy otrzymał zgłoszenie dotyczące zwłok kobiety znajdujących się w przydrożnym rowie w miejscowości Pękoszew przy drodze krajowej numer  70. Na miejscu zostały wykonane czynności procesowe pod nadzorem  prokuratora z Prokuratury Rejonowej w Rawie Mazowieckiej. Ślady wskazywały, że kobieta została potrącona przez samochód. Z dalszych ustaleń wynikało, że do zdarzenia mogło dojść dzień wcześniej w godzinach wieczornych, gdy kobieta wracała do domu z sąsiedniej wsi. Pokrzywdzona to 39-letnia mieszkanka miejscowości Pękoszew.

 

W wyniku intensywnych i szeroko zakrojonych działań, skierniewiccy policjanci wytypowali sprawcę. Już następnego dnia od zgłoszenia został zatrzymany 24-letni mieszkaniec gminy Kowiesy, który jest podejrzewany o spowodowanie wypadku kierując samochodem marki Ford Transit.

Mężczyzna usłyszał prokuratorskie zarzuty i grozi mu 12 lat więzienia.

Nie był wcześniej notowany.

 

źródło: KMP Skierniewice

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Moja Przygoda w Muzeum edycja 2022

Nietrzeźwi kierujący na drogach powiatu łowickiego