w

Sprzedawała podróbki ubrań znanych marek. Grozi jej 5 lat więzienia

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości gospodarczej 2 lutego 2022 roku zatrzymali kobietę, która za pośrednictwem internetu sprzedawała przedmioty z podrobionymi znakami towarowymi znanych światowych marek. Za to przestępstwo grozi jej do 2 lat więzienie oraz wysoka kara pieniężna.

Policjanci ze skierniewickiej komendy 2 lutego 2022 roku w godzinach wieczornych, zatrzymali 40-letnią mieszkankę Skierniewic, która za pośrednictwem internetu oferowała do sprzedaży przedmioty z podrobionymi znakami towarowymi znanych światowych marek. Kobieta w internecie korzystała z popularnych portali, gdzie sprzedawała odzież i akcesoria w cenach wielokrotnie niższych od oryginalnych towarów. 40-latka została zatrzymana i grozi jej 2 lata więzienia oraz wysoka kara pieniężna. Mundurowi w miejscu zamieszkania skierniewiczanki znaleźli łącznie ponad 20 sztuk podróbek.

Przedmioty z imitacjami markowych znaków zabezpieczono jako dowód w sprawie. Kobieta nie była wcześniej notowana przez policję.

 

źródło: KMP Skierniewice

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Budynek przy ul. Jagiellońskiej otwarty na osoby z niepełnosprawnościami

Budynek przy ul. Jagiellońskiej otwarty na osoby z niepełnosprawnościami

Nietrzeźwy sprawca kolizji stracił prawo jazdy