w

Wybieramy najlepszego sportowca i trenera roku 2021

Wybieramy najlepszego sportowca i trenera roku 2021
© UM Skierniewice | Wybieramy najlepszego sportowca i trenera roku 2021

Do 31 stycznia czekamy na wnioski klubów i stowarzyszeń sportowych do kolejnej edycji plebiscytu na najlepszego sportowca i trenera 2021 roku.

 

 

Skierniewiccy sportowcy kolejny już rok dostarczyli nam powodów do radości na wielu płaszczyznach i to mimo utrudnień związanych z szalejącym koronawirusem. Teraz przyszedł czas aby docenić ich codzienny wysiłek i trud, dlatego wraz z początkiem 2022 roku wystartowała kolejna edycja plebiscytu na najlepszego sportowca i trenera 2021 roku. Wnioski z kandydaturami można składać do 31 stycznia 2022 w Wydziale Rozwoju Gospodarczego, Sportu i Spraw Społecznych przy ul. Senatorskiej 12. Formularze znajdują się poniżej w załączeniu.

 

Propozycje przesłane do urzędu rozpatrywać będzie kapituła powołana przez Prezydenta, w skład w której wejdą przedstawiciele urzędu miasta, działacze sportowi, sportowcy, dziennikarze, laureaci pozostałych edycji i eksperci. To grono wskaże najlepszych i przyzna tytuły w pięciu kategoriach: Sportowiec Roku, Trener Roku, Niepełnosprawny Sportowiec Roku, Talent Roku i Drużyna Roku. Statuetkę otrzyma tez zasłużony działacz sportowy. Ze względu na panujące obostrzenia nie znamy jeszcze formy przekazania nagród. Dotychczas najlepsi byli nagradzani na początku w Kinoteatrze Polonez podczas uroczystej Gali Mistrzów Sportu.

 

Przypomnijmy, że w poprzednim roku najlepszymi sportowcami Skierniewic zostali kolejno: Mateusz Bolimowski, Anna Kłosińska i Anna Wieczorek. Drużyną roku wybrano klub piłkarski Unia Skierniewice, trenerem została Jolanta Barska, najlepszym niepełnosprawnym sportowcem został Michał Dajgser, a talentem roku Dorian El- Ward.

 

Jak będzie w tym roku, dowiemy się niebawem.

 

źródło: UM Skierniewice

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Kierował fiatem mając 2 promile

Pościg zakończony w rowie. Kierowca był pod wpływem środków odurzających