w

Rozbudowa sieci ciepłowniczej przy ulicy Sienkiewicza

Energetyka Cieplna zakończyła realizację ostatniej inwestycji zapisanej w kalendarzu zadań na 2021 rok – budowę sieci ciepłowniczej wraz z trzema przyłączami przy ulicy Sienkiewicza.

 

W ramach zadania pracownicy energetyki rozbudowali istniejącą instalację ciepłowniczą przy ul. Sobieskiego (m. in na terenie należącym do Liceum Ogólnokształcącego im. B. Prusam). Inwestycja pozwoliła na podłączenie trzech nowych odbiorców indywidualnych – budynku należącego do Zakładu Gospodarki Mieszkaniowej oraz dwóch budynki należące do osób prywatnych. Ostatnim etapem było odtworzenie nawierzchni na całym remontowanym odcinku.

 

Spółka modernizując i rozbudowując sieć ciepłowniczą przyczynia się do redukcji emisji dwutlenku węgla do atmosfery, co znacząco polepsza jakość powietrza, którym oddychają mieszkańcy Skierniewic. To kolejny krok w kierunku zmniejszenia emisji szkodliwych substancji do atmosfery.

Zachęcamy do przyłączania się do sieci ciepłowniczej. Miejskie ciepło jest bezpieczne, bezobsługowe i ekologiczne – tłumaczy Mateusz Jarczyński, prezes skierniewickiej ciepłowni .

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Policjanci ze Skierniewic odzyskali skradzionego psa

Ferie czas start! Nie zapomnij o środowisku podczas zimowego szaleństwa