w

Honorowy Ambasador Miasta Skierniewice. Ratusz czeka na kolejne kandydatury

© UM Skierniewice

Przypominamy, że tylko do 15 stycznia Urząd Miasta Skierniewice czeka na zgłoszenia kandydatów do tytułu Honorowego Ambasadora Miasta Skierniewice.

 

 

 

Honorowy Ambasador Miasta Skierniewice to wyróżnienie przyznawane w celu uhonorowania osób i podmiotów prawnych, które swoimi osiągnięciami pozytywnie wpływają na wizerunek miasta, przyczyniając się do jego promocji. Propozycje do tego wyjątkowego tytułu zgłaszać mogą pełnoletni mieszkańcy Skierniewic, instytucje publiczne, organizacje pozarządowe, związki i stowarzyszenia zawodowe oraz podmioty gospodarcze. Termin zgłoszeń upływa 15 stycznia 2022 r. Wyboru laureatów dokona kapituła powołana przez Prezydenta Miasta Skierniewice Krzysztofa Jażdżyka. Wręczenie statuetek odbywa się zwyczajowo podczas uroczystych obchodów jubileuszu nadania praw miejskich – 19 lutego.

Kandydatury do tego zaszczytnego wyróżnienia można zgłaszać na specjalnym formularzu. Zgłoszenia mogą być przesyłane pocztą na adres: Urząd Miasta Skierniewice, ul. Rynek 1, 96-100 Skierniewice, dostarczone osobiście do sekretariatu Urzędu Miasta lub przekazywane poprzez pocztę elektroniczną na adres: sekretariat@um.skierniewice.pl.

 

źródło: UM Skierniewice

 

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Trendy wnętrzarskie w 2022 roku – jak wpisują się w nie osłony okienne?

Siedziba Urzędu Skarbowego w Skierniewicach (w skrócie urząd) znajduje się przy ul. Czerwonej 22 w Skierniewicach.

Dyżury w Urzędach Skarbowych w zakresie Polskiego Ładu