w

Śmiertelny wypadek na A2

Łowiccy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku na autostradzie A2. W wyniku zderzenia dwóch pojazdów osobowych, śmierć poniósł 43-letni mężczyzna. Policja apeluje o ostrożność na drodze.

 

 

Do zdarzenia doszło 19 grudnia 2021 roku o godzinie 20.20 na 392 kilometrze autostrady A2 w kierunku Poznania. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem audi 39-letni obywatel Ukrainy z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w bariery energochłonne. Wówczas w audi uderzył nadjeżdżający volkswagen passat, którym kierował 44-letni łodzianin.

 

Niestety pomimo podjętej reanimacji pasażer audi, 43-letni obywatel Ukrainy, zmarł na miejscu. Kierujący audi został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Warszawie, zaś kierowca volkswagena do szpitala w Skierniewicach. Kierujący volkswagenem był trzeźwy, a od kierującego audi pobrano krew na zawartość alkoholu.

 

Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, ustalili świadków oraz wykonali oględziny. Czynności były prowadzone pod nadzorem prokuratora. Droga była zablokowana przez kilka godzin, policjanci zorganizowali objazdy.

 

Śledztwo mające na celu wyjaśnić okoliczności tego wypadku prowadzi Prokuratura Rejonowa w Łowiczu.

 

źródło: KPP Łowicz

 

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Mistrzostwa Powiatu w piłce siatkowej

[ZDJĘCIA] Mistrzostwa Powiatu Skierniewickiego w piłce siatkowej dziewcząt i chłopców „Igrzyska Dzieci”

Nietrzeźwy 28 latek za kierownicą opla