w

[ZDJĘCIA] Drużynowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego LZS w tenisie stołowym

Drużynowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego LZS w tenisie stołowym
© SPORT Powiatu Skierniewickiego

W niedzielę 12.12.2021r. w hali MCK w Makowie odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Ludowych Zespołów Sportowych w tenisie stołowym. Zawody otworzył pan Sławomir Supera z Rady Wojewódzkiej LZS, koordynator do spraw sportowych Powiatu Skierniewickiego.

W półfinałach kobiet spotkały się drużyny UKS Agaris Maków – MG LKS Zelów oraz ULKS Kusy Łobudzice – UKS Agaris II Maków. W finale ULKS Kusy Łobudzice pokonał 3-1 UKS Agaris Maków, a w meczu o III miejsce Zelów pokonał UKS Agaris II Maków 3-0. W I drużynie Makowa wystąpiły Anna Caban i Marta Stopińska, a w II drużynie – Monika Jacczyk, Magdalena Krupa i Patrycja Strojek.

W półfinałach mężczyzn UKS Agaris Maków pokonał GLKS Szczerców 3-0, a MLUKS Brzeziny również 3-0 pokonał UKS Agaris II Maków. W finale UKS Agaris Maków wywalczył zwycięstwo 3-2 z MLUKS Brzeziny. W meczu o III miejsce GLKS Szczerców wygrał 3-0 z UKS Agaris II Maków. W pierwszej drużynie Makowa wystąpili Michał i Witold Uzarczykowie oraz Piotr Minkus, a w drugiej – Adam Cegielski, Stanisław Zbudniewek i Jan Ceroń.

Puchary i medale wręczali Wójt Gminy Maków – Jerzy Stankiewicz oraz Sławomir Supera – Rada Wojewódzka LZS w Łodzi. Organizatorami turnieju byli Rada Wojewódzka LZS w Łodzi, Rada Powiatowa LZS w Skierniewicach, Makowskie Centrum Kultury oraz UKS Maków.

źródło: SPORT Powiatu Skierniewickiego