w

Pędził z prędkością 137 km/hw obszarze zabudowanym

Piraci drogowi utracili uprawnienia do kierowania po tym, jak znacznie przekroczyli prędkość w obszarze zabudowanym, a rekordzista przekroczył aż o 87 km/h. Kierowcy zapominają, że nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn wypadków drogowych. Apelujemy o rozsądek!

 

W miniony weekend policjanci z drogówki zatrzymali kolejnych kierujących, którzy przekroczyli prędkość. Dwoje utraciło uprawnienia do kierowania z powodu nadmiernej prędkości.

 

Niechlubnym rekordzistą okazał się 40-letni mieszkaniec powiatu płońskiego jadący mitsubishi, który 6 listopada 2021 roku tuż po 8-ej w Krępie, w obszarze zabudowanym poruszał się z prędkością aż 137 km/h.

Z kolei 7 listopada o 15.40 w tym samym rejonie 42-latka z powiatu zgierskiego kierująca citroenem przekroczyła dozwoloną prędkość aż o 61km/h.

 

Po raz kolejny apelujemy o ostrożną i zgodną z przepisami jazdę. Przypominamy wszystkim kierującym,  że zbyt szybka jazda grozi nie tylko mandatem karnym ale również zatrzymaniem uprawnień do kierowania. Przekraczając prędkość zagrażamy bezpieczeństwu na drodze, a taka brawura znacznie zwiększa ryzyko zdarzenia drogowego.  Zatem kierowco: noga z gazu, aby bezpiecznie dotrzeć do celu!

 

źródło: KPP Łowicz

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Rolety wewnętrzne materiałowe – na co zwrócić uwagę w okresie grzewczym

Szczeniaczki znalezione w opuszczonej szopie. Gmina Nowy Kawęczyn szuka im domu

Szczeniaczki znalezione w opuszczonej szopie. Gmina Nowy Kawęczyn szuka im domu