w

Śmiertelny wypadek w Krępie

Łowiccy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło na DK-14 w miejscowości Krępa. 26-letni kierujący audi A6 uderzył w wiadukt kolejowy i poniósł śmierć na miejscu.

 

Do zdarzenia doszło 30 października 2021 roku przed godziną 3.00 w nocy na drodze krajowej nr 14, w miejscowości Krępa. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 26-letni mieszkaniec powiatu nowosądeckiego kierujący samochodem audi A6, z nieustalonych przyczyn uderzył w wiadukt kolejowy. Mimo podjętej reanimacji kierujący zmarł na miejscu. Mężczyzna podróżował sam. Policjanci zabezpieczyli miejsce zdarzenia, ustalili świadków oraz wykonali oględziny. Czynności były prowadzone pod nadzorem prokuratora. Droga była zablokowana przez kilka godzin, policjanci zorganizowali objazdy. Śledztwo mające na celu wyjaśnić okoliczności tego wypadku prowadzi Prokuratura Rejonowa w Łowiczu.

 

Policjanci apelują o zachowanie ostrożności na drodze. Nadmierna prędkość nadal pozostaje jedną z głównych przyczyn wypadków. Dostosujmy ją do warunków drogowych ale przede wszystkim do własnych umiejętności.

 

źródło: KPP Łowicz

Co myślisz?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

GIPHY App Key not set. Please check settings

Stadion Miejski Skierniewice, Pomologiczna 8a

Modernizacja stadionu i LED’owe oświetlenie Widoku. Znamy kolejne szczegóły dofinansowanych inwestycji

Wniosek o dowód osobisty 5 listopada 2021 r. do godz. 12